Autopojištění

Povinné ručení

Povinné ručení chrání pojištěného klienta v případech, kdy vozidlem způsobí jinému újmu na zdraví nebo na majetku. Zabezpečí ho před neočekávanými výdaji spojenými s finančními nároky poškozeného. Automatickou součástí povinného ručení je základní asistence a právní asistence. Další připojištění si klient sjednává dle potřeby.

Výhody a novinky:

- Jezdím málo, platím málo. = cena podle ujetých kilometrů
- na výběr 4 limity plnění
- 35/35 mil. Kč, 70/70 mil. Kč, 150/150 mil. Kč, 200/200 mil. Kč

 

Havarijní pojištění ALLRISK

Automatickou součástí havarijního pojištění je základní asistence a právní poradenství. Klient si sám volí, proti jakým rizikům chce být v rámci havarijního pojištění pojištěn. Platí v celé Evropě včetně Turecka, s výjimkou Běloruska, Moldavska, Ruska a Ukrajiny.

Volitelná spoluúčast:
- 1 %, min. však 1 000 Kč /fixní 1 000 Kč
- 5 %, min. však 5 000 Kč /fixní 5 000 Kč
- 10 %, min. však 10 000 Kč /fixní 10 000 Kč

Výhody a novinky:
- GAP pro všechny druhy vozidel
- bezlimitní skla (plnění bez spoluúčasti)
- připojištění činnosti vozidla jako pracovního stroje

Havarijní pojištění MINIRISK

Havarijní pojištění MINIRISK lze sjednat vždy jen k povinnému ručení, nikoliv samostatně. Klient má na výběr ze čtyř typů rizik, která si libovolně může v rámci havarijního pojištění sjednat.

Výhody a novinky:
- limit plnění pro každou pojistnou událost 50 nebo 100 tisíc Kč
- bez spoluúčasti – klient nehradí nic
- platí v celé Evropě včetně Turecka s výjimkou Běloruska, Moldavska, Ruska a Ukrajiny
- pro všechny druhy vozidel

Doplňková pojištění

Pojištění skel vozidla (volitelný limit)
Proč mít pojištěno pouze čelní sklo, když můžete mít pojištěna všechna? U Allianz pojišťovny můžete mít pojištěno nejen čelní sklo, ale všechna skla ve vozidle. A to pro případ havárie, živelní události, odcizení i vandalismu. Bez spoluúčasti po 6 měsících trvání pojištění, podmínka opravy/výměny ve smluvním servisu platí při škodě v ČR.

Pojištění zavazadel ve vozidle
Pojištění zavazadel od Allianz Vaše zavazadla ochrání nejen při havárii, ale i při živelní události, odcizení, vandalismu a ztrátě zavazadel. Ať už ve dne nebo v noci. Vztahuje se i na nosiče zavazadel a střešní boxy.

Přímá likvidace
Nejširší krytí v rámci přímé likvidace na trhu. Nově plníme všechny nároky poškozeného, nikoliv jen plechové škody ale i újmu na zdraví, škody na přepravovaných věcech a ušlý zisk). A to s limitem pojistného plnění 70/70 mil. Kč. Platí na území ČR.

Úrazové pojištění je možné sjednat pro
- Nezletilé děti a to na 3násobek pojistných částek. Součástí pojištění je i bezlimitní   pojištění dětských autosedaček
- Řidiče
- Posádku vozidla

Asistence 6.smysl

Allianz Asistence Šestý smysl, inteligentní systém okamžité pomoci motoristům využívající nejmodernější technologie, který umí vyhodnotit silný náraz a přivolat pomoc.

Hlavní výhody
- jistota automatického přivolání pomoci při větší dopravní nehodě (síla nárazu nad 2G)
- okamžitá přesná lokalizace polohy vozidla asistenční službou (klient nemusí složitě popisovat, kde je)
- okamžitě dosažitelná pomoc asistenční služby bez potřeby mobilního telefonu
- aktivní hlášení neoprávněného pohybu vozidla

 

Asistenční služby

Základní asistenční služby Allianz pojišťovna poskytuje AUTOMATICKY všem klientům při sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění ALLRISK. Ty zahrnují například příjezd a odjezd asistenční služby, náklady na opravu vozidla na místě nebo náklady na jeho odtah v případě nepojízdnosti vozidla vzniklého mimo jiné i z důvodu defektu pneu, vybití baterie, v případě záměny paliva, či zabouchnutí klíčů. Poskytneme Vám náhradní vozidlo až na 3 dny v případě sjednání povinného ručení a na další 3 dny v případě sjednání havarijního pojištění ALLRISK. Chcete se na cestách cítit ještě bezpečněji? Spolehněte se na výhody Pojištění asistence PLUS, která zahrnuje všechny služby, které jsou součástí Základní asistence, ovšem s vyššími limity.

2 varianty Asistence Plus:
- volba asistence s nebo bez náhradního vozidla
- volba limitu denního půjčovného za náhradní vozidlo – 1 000 Kč/2 000 Kč/3 000 Kč
- počet dnů půjčení dle zvolené varianty – 10 nebo 20 dnů

Pojištění nabízíme ve spolupráci se strategickým partnerem Allianz pojišťovnou, a. s.

Kontaktní formulářOcenění Zlatá koruna 2017

zk_novinka_roku_2017.jpg